Afganistankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

1759, Dihdadi, Balkh: 1759

1759

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :1759, Dihdadi, Balkh
Qytet :Dihdadi
Rajon 1 :Balkh
Vend :Afganistan(AF)
Kodi Postar :1759

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :AF-BAL
gjerësi :36.63688
gjatësi :67.00735
Zona Koha :Asia/Kabul
Koha Koordinuar Universal :UTC+4:30
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

1759, Dihdadi, Balkh është e vendosur në Afganistan.Kodi i saj është zip 1759.

Të tjerët u kërkohet në
1759, Dihdadi, Balkh,1759 ©2014 kodin postar Query