АвганистанПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

2456, Jani khel, Paktika: 2456

2456

Адреса И Поштенски Број
Наслов :2456, Jani khel, Paktika
Град :Jani khel
Регионот 1 :Paktika
Земја :Авганистан(AF)
Поштенски :2456

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :AF-PKA
ширина :32.66830
должина :68.47999
Временска Зона :Asia/Kabul
Координирано Универзално Време :UTC+4:30
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

2456, Jani khel, Paktika се наоѓа во Авганистан. Нејзините поштенски код е 2456.

Другите се е достапен
2456, Jani khel, Paktika,2456 ©2014 Поштенски Пребарување